Fedor Vozianov

Дизайнер Федір Возіанов народився у Києві. Отримав вищу освіту за спеціальністю лінгвіст. Захоплювався модою та дизайном ще з юності. З 1998 року обрав fashion-дизайн як основну професійну сферу життя.

Натхнений чистими геометричними формами та лініями, Федір Возіанов абсолютно відкритий до інновацій. Постійні експерименти з технологією та конструкцією, пошук максимальної лаконічності та універсальності моди – основний принцип творчості. Стиль від Федора Возіанова – естетичний авангард – придатний для street wear і водночас є певною мірою консервативним.

Деякі з моделей бренду виходять за межі fashion-дизайну і трансформуються у «річ», яка має подвійне призначення – предмет одягу або аксесуар легко перетворюється на арт-об’єкт або елемент декору.

Одяг від Федора Возіанова призначений для щирої та тендітної, сміливої та незалежної жінки, яка з пристрастю проживає кожен аспект сучасного життя.

Колекції дизайнера завжди доповнені аксесуарами та взуттям.

Разом із сезонними ready-to-wear колекціями Федір Возіанов створює також круїзн

ncncjskosdpo
ncncjskosdpo

New Collection. SS-2017

Коллекция ss17 WANTIT Скрывает авангардную начинку за внешне сдержанной оболочкой. Юбки, легко меняющие дизайн и размер, брюки, адаптирующиеся к талии, бинарные платья, распадающиеся на блузу и юбку, платья с регулируемым запахом и жакеты с возможностью открывать плечи. Переходя от технологических особенностей коллекции к смысловым мы обнаружим тему оружия, как средства защиты и атрибута силы (власти) шевроны, в виде пистолетов, заправленных за пояс или лежащих в кармане и карманы, выполненные в форме кобуры придают коллекции аромат дикого Запада и наталкивают на мысли о роли оружия в истории . Широкополые брыли (традционные украинские шляпы) окрашенные в угольно- черный, отлично рифмуются  со всеми элементами коллекции.

ncncjskosdpo
ncncjskosdpo
ncncjskosdpo
ncncjskosdpo
ncncjskosdpo
ncncjskosdpo
ncncjskosdpo
ncncjskosdpo
ncncjskosdpo
ncncjskosdpo